قبلی
ویژگی آزمون های آموزشی طراحان
ویژگی آزمون های آموزشی طراحان
مشاهده
کیفیت بالای آزمون های آموزشی طراحان
کیفیت بالای آزمون های آموزشی طراحان
مشاهده
کارنامه مشاوره ای و تحلیلی طراحان
کارنامه مشاوره ای و تحلیلی طراحان
مشاهده
برگزاری دوره های آموزشی در سراسر کشور
برگزاری دوره های آموزشی در سراسر کشور
مشاهده
دوره های BIG BANG
دوره های BIG BANG
مشاهده
موضوع اسباب‌بازی در اولویت‌های کانون قرار می‌گیرد موضوع اسباب‌بازی در اولویت‌های کانون قرار می‌گیرد مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: مساله اسباب‌بازی و سامان‌دهی این صنعت را در اولویت مسایل کانون قرار می‌دهیم. دوشنبه سیزدهم شهریور ۹۶ نوزدهمین دوره مسابقات جهانی ریاضی (IMC2017) نوزدهمین دوره مسابقات جهانی ریاضی (IMC2017) دوشنبه نهم اسفند ۹۵ بالا بردن آمار بازدید سایت به صورت رایگان بالا بردن آمار بازدید سایت به صورت رایگان برای ورود به سایت افزایش ترافیک رایگان کلیک کنید

بعد از ورود به سایت به قسمت پایین تر سایت بروید. شما باید برای به دست اوردن کدهای ثبت نام بر روی لینک هایتبلیغات سایت کلیک کنید نحوه وارد کردن کد ها در شکل زیر معلوم است

برای به دست اوردن کد ها به ترتیب روی لینک ها کلیک کنید پس از ورود در سایت مربوطه و بعد از چند ثانیه بازدید از سایتکد سبز رنگی در بالای صفحه نمایان میشود که شما باید این کد را در جای خود کپی کنید

این عمل را تکرار کنید تا تمام کد ها به دست آید.
شنبه بیستم شهریور ۹۵
رشد 20 درصدی رتبه های زیر هزار دانش آموزان سمپادی رشد 20 درصدی رتبه های زیر هزار دانش آموزان سمپادی به نقل ازخبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، عبدالرضا فولادوندراد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، ساعتی پیش در نشست مدیران مدارس سمپاد شهرستان‌های استان تهران، مدیران مدارس سمپاد را الگوهای مدیریت در آموزش و پرورش برشمرد و اظهار داشت: به روز شدن برای مدیران سمپاد از ضروریات است.

وی در ادامه، با اشاره به این‌که آشنایی دانش آموزان با اقتصاد مقاومتی، آن‌ها را برای عرصه‌های زندگی آماده خواهد ساخت، گفت: آموزش و پرورش باید مفاهیم اقتصاد مقاومتی را نهادینه کند.(بقیه در ادامه مطلب)
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
کیفیت بخشی در مدارس سمپاد کیفیت بخشی در مدارس سمپاد به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، دکتر حسین شجاعی در جلسه ی شورای معاونان آموزش و پرورش استان با بیان این مطلب، افزود: المپیادها فرصتی برای سوق دادن دانش آموزان در جهت علایق خود است و در این راستا باید به کیفیت توجه خاصی شود.

شجاعی فعالیت های مدارس سمپاد را تلفیقی از چند عملیات دانست و اظهار کرد: مدارس سمپاد بعد از انبساط حجیم تعداد مدارس افزایش یافت و دانش آموزان به سمت پرخوانی سوق پیدا کردند.

وی با بیان این که روند انتخاب دانش آموز در این مدارس باید مبتنی بر استعداد تحصیلی باشد، خاطرنشان کرد: در این راستا ظرفیت ها را محدود کردیم و جداسازی را مبنای کارخود قرار دادیم.

شجاعی با تأکید بر رعایت استانداردهای لازم در پوشش تحصیلی دانش آموزان، گفت: مرکز دانش پژوهان جوان فرصتی را برای رقابت دانش آموزان ایجاد کرده تا یک خیزش علمی در زمینه ها ی مختلف برای علاقه مندان ایجاد شود.

رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان کشور المپیادها را فرصتی برای سوق دادن دانش آموزان در جهت علایق خود دانست و تصریح کرد: فرایند المپیاد را باید با تولید محصولات در استان ها متنوع کنیم.

شجاعی با اشاره به اهمیت طرح شهاب گفت: هدف از اجرای این طرح شناسایی استعدادهای برتر تلفیقی است.

وی روش تلفیقی را نمونه بارز طرح شهاب دانست و خاطرنشان کرد: این طرح می تواند یکی از مهم ترین طرح هایی باشد که در آموزش و پرورش کشور اجرا شده است.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی