قبلی
ویژگی آزمون های آموزشی طراحان
ویژگی آزمون های آموزشی طراحان
مشاهده
کیفیت بالای آزمون های آموزشی طراحان
کیفیت بالای آزمون های آموزشی طراحان
مشاهده
کارنامه مشاوره ای و تحلیلی طراحان
کارنامه مشاوره ای و تحلیلی طراحان
مشاهده
برگزاری دوره های آموزشی در سراسر کشور
برگزاری دوره های آموزشی در سراسر کشور
مشاهده
دوره های BIG BANG
دوره های BIG BANG
مشاهده
 کارنامه های تحلیلی آزمون طراحان کارنامه های تحلیلی آزمون طراحان کارنامه های تحلیلی آزمون طراحان
کارنامه های تحلیلی و مشاوره ای: یکی از ویژگی های آزمون ها ی طراحان،ارائه کارنامه های جامع برای دانش آموزان،اولیا و معلمین می باشد.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 سوالات استاندارد آزمون طراحان سوالات استاندارد آزمون طراحان سوالات استاندارد آزمون طراحان
معیار استاندارد بودن سوالات ما، خلاقیت در طرح سوالات و تکراری نبودن صرف و کپی نکردن از کتب تستی موجود در بازار است.در سال های اخیر دیده شده است که اکثر موسسات برگزار کننده آزمون برای طراحی سوال،از کتاب های موسسه خود استفاده می کنند که این امر موجب می شود که دانش آموزان با حفظ جواب ها به سوالات پاسخ دهند!!!
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 برگزاری کلاس های حضوری برگزاری کلاس های حضوری برگزاری کلاس های حضوری
با توجه به اینکه دانش آموز پایه ی ششم ابتدایی در کنار آزمون های سنجشی به منابع آموزشی کامل و تدریس اصولی نیاز دارد.آزمون های طراحان در کنار بسته ی آزمون،پاسخنامه ی تشریحی و درس آزمون کامل در هر بخش قرار داده است.علاوه بر این کلاس های حضوری پس از هر مرحله آزمون برای دانش آموزان برگزار شده که در این کلاس ها در مورد نحوه ی تست زنی و هنر حل مسئله برای دانش آموزان صحبت می شود.بنابراین آزمون طراحان صرفا یک آزمون آزمایشی نیست بلکه آزمون و آموزش را به صورت همزمان ارائه می دهد.
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
 کیفیت بالای آزمون های طراحان کیفیت بالای آزمون های طراحان کیفیت بالای آزمون های طراحان
آزمون های طراحان قبل از شروع به فعالیت اقدام به نیاز سنجی در زمینه ی آزمون تیزهوشان پایه ی ششم در کشور نمود.طبق پژوهش به عمل آمده توسط این مجموعه ما به این نتیجه رسیدیم که نرم افزار تحلیلی و آزمون آموزشی که به صورت تخصصی در زمینه ی پایه ی ششم فعالیت کند،وجود ندارد و نرم افزار و کارنامه های منتشر شده در آزمون های موجود در بازار همان کارنامه هایی است که برای داوطلبان کنکور منتشر می شود.این در حالی است که داوطلب شرکت کننده در آزمون تیزهوشان یک دانش آموز ابتدایی است که نیاز دارد اطلاعات و تحلیل های مورد نیاز خود را دریافت کند.
دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی